Individualne govorilne ure od 13.1.2020 do 28.2.2020:


UČITELJ:DAN:URA:
Albreht JakaSREDA11:25 - 12:10
Arh AndrejPONEDELJEK  9:45 - 10:30
Arhar AnžePONEDELJEK  8:55 - 9:40
Arh MajaČETRTEK10:35 - 11:20
Arnež MarkoSREDA  8:05 - 8:50
Baloh MihaPETEK10:35 - 11:20
Barat DorisPETEK  9:45 - 10:30
Bertoncelj RobertTOREK11:25 - 12:10
Brajdič IvanPETEK10:35 - 11:20
Bregar AlešTOREK10:35 - 11:20
Colarič LukaTOREK  8:05 - 8:50
Damijan MajaČETRTEK11:25 - 12:10
Debeljak DragicaTOREK11:25 - 12:10
Frelih MilošSREDA  8:55 - 9:40
Frelih AleksandraPETEK  8:55 - 9:40
Gazvoda NatašaČETRTEK  8:55 - 9:40
Gjergek KristinaČETRTEK  8:05 - 8:50
Grahek TomoČETRTEK11:25 - 12:10
Gregorc KlemenTOREK  9:45 - 10:30
Gros MelitaSREDA11:25 - 12:10
Hafner Ferlan PoloncaTOREK  9:45 - 10:30
Hozdić ElvisPETEK  8:55 - 9:40
Hvasti AlešPONEDELJEK11:25 - 12:10
Jagodic StanislavČETRTEK  8:55 - 9:40
Jelovčan AlenkaČETRTEK  9:45 - 10:30
Jemec VlastaPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Jerala IrenaPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Jošt MajaTOREK11:25 - 12:10
Kebe JercaTOREK  8:55 - 9:40
Kert SimonaTOREK  9:45 - 10:30
Kozjek AlešPONEDELJEK10:35 - 11:20
Kozmus MiranSREDA  8:05 - 8:50
Kramarič DarijaTOREK  8:55 - 9:40
Kristan NatašaPETEK  8:05 - 8:50
Lavtižar MatejTOREK11:25 - 12:10
Lojk BrankoSREDA13:05 - 13:50
Luštrek AlenkaPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Marčan MarkoPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Markun MatejaPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Matičič Hostnik HelenaČETRTEK11:25 - 12:10
Meglič MirkoTOREK10:35 - 11:20
Mohorič LovroPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Okršlar AlmiraPONEDELJEK  8:05 - 8:50
Ovsenek AlešTOREK10:35 - 11:20
Papić MagdaTOREK11:25 - 12:10
Pavlič BrankoSREDA  9:45 - 10:30
Podobnik MaticPETEK10:35 - 11:20
Pogačnik AndrejaSREDA  8:55 - 9:40
Poljanec DamjanSREDA13:05 - 13:50
Potočnik Zadrgal AlenkaTOREK  8:55 - 9:40
Rogelj MarijaPETEK  8:55 - 9:40
Rozman SimonaČETRTEK10:35 - 11:20
Ržek MaticČETRTEK  9:45 - 10:30
Sever TilkaPETEK  8:55 - 9:40
Stavrov JurijPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Sterle UrošPONEDELJEK  9:45 - 10:30
Stropnik KlavdijaSREDA  8:55 - 9:40
Šegula MatjažPONEDELJEK10:35 - 11:20
Šifrer RobertČETRTEK10:35 - 11:20
Škofic Zakotnik JolandaTOREK12:15 - 13:00
Škrlec RokSREDA10:35 - 11:20
Teran MajaSREDA12:15 - 13:00
Toman IvankaČETRTEK10:35 - 11:20
Tomažič ŠpelaPETEK  9:45 - 10:30
Tomin AndrejTOREK10:35 - 11:20
Vavpotič MatevžTOREK  8:55 - 9:40
Vrbinc ZdenkaPETEK  8:55 - 9:40
Vrečar BrankoPETEK  9:45 - 10:30
Vujović GoranPETEK  8:55 - 9:40
Zupanec JanezPONEDELJEK  8:55 - 9:40
Zupan NinaSREDA10:35 - 11:20